Neden Biz ?

Türkiyenin 1 Numaralı Teknik Ürün Tedarik Merkezi

Sistemses Türkiyenin en büyük birleşik ticaret kompleksi olan Sistemses ticaret merkezi içerisinde bulunmanın verdiği avantajla gerek direk ithalatını yaptığımız DERRICA marka ürünlerle gerekse satış ortaklığı anlaşmamız bulunan sayısız marka ve ürünlerle sizlere teknolojiyi en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

İthalattan Tüketiciye Aracısız Satış

İthalatı firmamız tarafından yapılan DERRICA marka ürünleri hiçbir aracı, bayi v.s. kullanmadan, tüketiciye EN UYGUN DEĞİL Rakipsiz fiyat avantajları ile sunmaktayız.

İade Garantisi

Tüketici memnuniyetini hedefe koyduğumuz anlayışımız sebebiyle, sadece satış yapana kadar değil, satış sonrasında da sürekli müşterimizin çıkarlarını korumaktayız. Bu sebeple, satın aldığınız ürünü beğenmez, fikrinizi değiştirir veya memnun kalmazsanız, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde, ürününüzü Sistemses merkezinde bulunan mağazamıza iade edebilirsiniz. Bunun için ürünü, “kullanılmamış” olarak, “zarar görmemiş ambalajlı, tüm aksesuarları eksiksiz” ve “ürün faturasıyla” birlikte mağazamıza getirmeniz veya peşin ödemeli kargo ile hasarsız bir şekilde tarafımıza ulaşmasını sağlamanız yeterlidir.

Bol Çeşit

Sistemses Ses sistemlerinden, Güvenlik sistemlerine, Geçiş kontrol sistemlerinden, Kablo ve konnektör gruplarına kadar geniş yelpazede teknoloji ürünlerini bünyesinde bulunduran mağaza konsepti ile tüm proje firmalarının ve tüketicilerin mutlaka ziyaret ettiği bir adres haline gelerek elde ettiği başarıyı, açıldığı günden itibaren geniş ürün ve marka seçeneği ile tüketicilerine en fazla alternatifi sunarak, online platforma da taşımıştır.

Tüketicisinin beklentilerine yönelik olarak yeni ithalatlar yaparak veya piyasadaki yeni markaları bünyesine alarak çeşitliliğini artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak üzere sürekli bir çaba içerisindedir.

 

Hızlı Gönderi

Sistemses konumunun Sistemses merkezinde bulunması avantajını kullanarak, müşterilerinin satın aldıkları ürünleri en hızlı şekilde teslim alabilmeleri için yakınındaki birçok kargo firması ile anlaşma yapmıştır. Genellikle saat 17: 00’ a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

İstanbul İçi Ücretsiz Keşif / Projelendirme Hizmeti ve En Uygun Fiyatlarla Montaj / Uygulama

Montaj ve uygulama gerektiren işlerinizde sipariş vermeden önce, konusunda uzman teknik personelimiz size ücretsiz olarak keşif hizmeti sunacaktır. Böylelikle hatalı ürün seçiminden veya gereğinden fazla ürün kullanımından korunmuş olacaksınız. Eğer isterseniz aldığınız ürünlerin montajı ve uygulaması konusunda uzman personeller tarafından en uygun fiyatlarla yapılacaktır.

Türkiyenin 1 Numaralı Teknik Ürün Tedarik Merkezi

Sistemses Türkiyenin en büyük birleşik ticaret kompleksi olan Sistemses merkezi içerisinde bulunmanın verdiği avantajla gerek direk ithalatını yaptığımız DERRICA marka ürünlerle gerekse satış ortaklığı anlaşmamız bulunan sayısız marka ve ürünlerle sizlere teknolojiyi en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş

E-Ticaret mağazamız, veri güvenliği ile ilgili SSL sertifikasına sahip olup, her geçen gün genişleyen ürün gamı ve etkin stok yönetimi ile hızlı ve güvenilir satış konusunda Türkiye’deki en önemli perakendecilerden birisi olarak faaliyet göstermektedir.